autmatyka-artex-kopia

Szereg innowacyjnych rozwiązań ma na celu obniżenie kosztu eksploatacji budynku, zwiększenie jego trwałości, a także komfortu osób w nim przebywających.

Na to wszystko przygotowane są oferowane przez nas nowoczesne urządzenia chłodzące.

Instalacje elektryczne
oraz automatyka

Inteligentne i ekonomiczne rozwiązania są obecnie stosowane w coraz większej ilości polskich domów i mieszkań, a także miejscach użyteczności publicznej. I nie chodzi tu bynajmniej o mobilne sterowanie roletami w pomieszczeniu.

Mowa o systemach automatyki do wentylacji i klimatyzacji, a także instalacjach elektrycznych, które wykonujemy na potrzeby naszych Klientów.

Projektowanie systemów automatyki

Każdy budynek jest inny, podobnie jak wymagania Klienta względem zamawianego sprzętu. Zajmujemy się projektowaniem systemów automatyki do klimatyzacji i wentylacji, które są dostosowane pod indywidualne preferencje Klientów. Działamy sprawnie, profesjonalnie i zawsze na czas.

Instalacje elektryczne dostosowane do wymagań Klienta

Oferujemy duży wybór nowoczesnej automatyki a wśród niej m.in.:

  • systemy sterowania wentylacją i klimatyzacją,
  • centrale z napędem elektrycznym
  • czujniki,
  • regulatory.

Z nami wzbogacisz swoją obecną instalację o niezawodne i funkcjonalne rozwiązania. Atrakcyjne cenowo, z krótkim czasem realizacji i pełnym wsparciem technicznym.

Nowoczesne urządzenia na miarę współczesnych potrzeb

Na przestrzeni ostatnich kilku lat systemy klimatyzacji i wentylacji zanurzyły się bardziej w erze elektronicznej, co pozwoliło na wprowadzenie nowych rozwiązań, zwiększenie ich wydajności i niezawodności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów eksploatacji budynku. Mała awaryjność i duża sprawność pozowała cieszyć się przez długie lata zakupionym sprzętem.

Proponujemy urządzenia od sprawdzonych i wybranych producentów, o wysokiej jakości, a także wybrane elementy instalacji.

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy na bieżąco z nowinkami z branży elektrotechnicznej oraz automatyki do klimatyzacji i wentylacji, stale ponosząc swoją wiedzę w tym zakresie. Z kolei dostosowywanie rozwiązań elektrotechnicznych do potrzeb Klientów oraz wdrażanie projektów systemów automatyki, pozwala nam na stałe rozwijanie własnych umiejętności, co przekuwa się na ciągłe poszerzanie zakresu zdobytego doświadczenia

Kiedy świat idzie do przodu my również nie pozostajemy w tyle, oferując najlepszej jakości produkty z automatyki do klimatyzacji, elastyczne rozwiązania oraz niezawodną jakość wykonania. 

Zadowolenie i uznanie Klientów to dla nas to dla nas znak, że powierzone zadania realizujemy z największą starannością.

Fachowe doradztwo techniczne

Doradzamy możliwie najlepsze rozwiązanie, które sprawdzi się na danej przestrzeni, a jednocześnie będzie dostosowane do potrzeb Klienta. 

Pomagamy w wyborze systemów automatyki i instalacji elektrycznych. Wdrażamy nasze projekty zapewniające optymalne rozwiązania techniczne. 

Służmy także wsparciem serwisowym, gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Robimy przegląd automatyki wentylacji i klimatyzacji powierzonej nam przez Klientów.