Zanim zabierzemy się za montaż

Do każdego zadania podchodzimy w sposób indywidualny i bezwzględnie z pełnym profesjonalizmem. Trzymamy się wyznaczonych terminów, ale służymy także pomocą na długo po montażu i fachowym doradztwem.

Serwis
i montaż

Prawidłowe zamontowanie danego systemu, to gwarancja niezawodnej i wydajnej instalacji. Odpowiednio dobrane i rozmieszczone elementy pod względem wielkości i rodzaju świetnie komponują się z każdym wnętrzem i dają maksymalne zadowolenie ich użytkowników. Z kolei możliwość skorzystania w każdej chwili z fachowego doradztwa i serwisu, czyni całą inwestycję niezwykle udaną i pewną.

Oferujemy naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie, dlatego też mogą liczyć na nasze wsparcie z montażem i serwisem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Zanim przystąpimy do montażu wybranych przez Klienta systemów, wykonujemy kompleksowy projekt, weryfikując przy tym ewentualne wcześniejsze ustalenia i proponując najlepsze rozwiązanie. 

Na tym etapie bardzo ważne jest rzetelne wykonanie projektu, gdyż od jego sporządzenia zależy właściwe dokładna wycena, dobór odpowiednich urządzeń, podzespołów, rozmieszczenie danych elementów a finalnie stworzenie wydajnego, niezawodnego, taniego w utrzymaniu i energooszczędnego systemu.

Montowanie i serwis urządzeń własnych oraz powierzonych przez Klienta

Zajmujemy się montażem urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także doborem centrali. Doradzamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Korzystamy ze sprawdzonych urządzeń uznanych producentów, co daje gwarancję niezawodnego i bezawaryjnego działania  systemu. Naprawiamy urządzenia własne, a także te, które powierzy nam Klient. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Drugie życie dla starszych systemów

Jesteśmy w stanie sprawdzić wydolność urządzeń chłodzących znajdujących się w danym budynku, co ma szczególne znaczenie w przypadku przestarzałych systemów. Proponujemy również adaptacje starszych systemów wentylacji i klimatyzacji do najnowszych dyrektyw. Z nami Twój wieloletni sprzęt może działać lepiej niż dawniej! Dzięki temu możliwe jest także zminimalizowanie dotychczasowych, uciążliwych kosztów eksploatacji takiego sprzętu.

Szybka diagnoza usterki

Stosujemy nowoczesne narzędzia i skuteczne rozwiązania a nasz serwis jest do dyspozycji Klientów przez całą dobę. Dzięki temu jeszcze tego samego dnia możemy przystąpić do pracy w celu zlokalizowania problemu. 

Działamy szybko i skutecznie a z powierzonego nam zadania wywiązujemy się na 100%. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przywrócenie prawidłowego działającego systemu wentylacji oraz klimatyzacji zgodnego z potrzebami Klientów to dla nas priorytet.

Posiadamy niezbędną wiedzę i uprawnienia

Nasz zespół specjalistów posiada odpowiednią wiedzę w zakresie norm wentylacyjnych czy wiedzę techniczną, a także uprawnienia F-GAZY, dzięki temu jesteśmy w stanie podejść do zadania uczciwie i w pełni kompetentny sposób. 

Takie podejście gwarantuje niezawodne działanie każdej instalacji a w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów ich skuteczne wyeliminowanie.