Mamy na to odpowiedni plan

Pierwszym etapem naszej pracy jest wykonanie kompleksowego projektu klimatyzacji dostosowanego do potrzeb Klientów i wnętrza, w którym mieszkają.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie zarówno cenowe, jak i sprzętowe. Pozwala to także na odpowiednie rozmieszczenie systemu, co wpływa na jego wydajność, niezawodność pracy i energooszczędność.

Klimatyzacja

Nowoczesne systemy klimatyzacji to bardzo intuicyjny i ekonomiczny sprzęt, chętnie wybierany ze względu na swą wartość higieniczną. Znaczną część naszego życia spędzamy bowiem w pomieszczeniach zamkniętych, czy to w domu, mieszkaniu, sklepie, pracy i innych budynkach użyteczności publicznej. 

Tymczasem jakość powietrza wewnątrz pozostawia wiele do życzenia. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo sprzęty, którymi się otaczamy, a nawet meble czy kwiaty, mogą wpływać na stan naszych górnych dróg oddechowym i rozwinięcie się szeregu chorób z tym związanych.

 Emitowane cząstki zanieczyszczeń bardzo łatwo wchodzą ze sobą w komitywę. Bez odpowiedniego sprzętu jakość życia domowników stopniowo będzie się pogarszać.

Najlepszy sprzęt i podzespoły klimatyzacji

Pracujemy na urządzeniach znanych i uznanych firmy takich jak m.in.: LG, DAIKIN, SAMSUNG, MDC i wiele innych. Nowoczesne urządzenia i funkcjonalne podzespoły sprawiają, że system klimatyzacji staje się niezawodny a cała inwestycja, dosyć szybko się zwraca a koszty eksploatacji sprzętu są bardzo przyjemne. Dzięki fachowej ekipie masz pewność, że wybierzemy najlepsze z możliwych elementów i wykonamy prawidłowy montaż. Z nami nie musisz się o nic martwić.

Dbamy o szczegóły

Odpowiednio sporządzony plan, poprawny montaż instalacji i dobór kluczowych elementów to szczegóły, na które zwracamy szczególną uwagę. Rzetelne wykonanie pracy to bowiem gwarancja bezawaryjności całego systemu i niezawodne działanie. Stawiamy na pełne zadowolenie naszych Klientów, dlatego oferujemy kompleksowe usługi.

Nowoczesne rozwiązania dla Ciebie

Oferujemy usługi na najwyższym poziomie a zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na wykonanie nawet najbardziej złożonych instalacji. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i choć koszty inwestycji w klimatyzację są odczuwalne, to jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zarówno w sprzęcie, jak i montażu – poniesione wydatki bardzo szybko się zwracają, sama eksploatacja sprzętu jest niska, a comiesięczne rachunki maleją. Na nasze systemy klimatyzacji pozwolić sobie może praktycznie każdy!

Poznaj naszą całą ofertę KLIMATYZACJI

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych pozostałych usług. Prawidłowo przeprowadzona klimatyzacja, wentylacja i oddymianie to klucz do obniżenia kolosalnych kwota za ogrzewanie czy chociażby energię. 

Co sprawia, że cała inwestycja bardzo szybko się zwraca a już w pierwszym miesiącu po zamontowaniu systemów, można zobaczyć niższe kwoty na rachunkach. 

Szukasz sprawdzonych, ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań? Postaw na firmę z doświadczeniem. Postaw na Artex.

Pakiet kompleksowych usług Artex

Oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą:
Dodatkowo oferujemy sprawdzenie wydajności systemów. Dokładnie planujemy każdy element instalacji. Wykorzystujemy nowoczesne, renomowane i sprawdzone urządzenia oraz podzespoły.

Profesjonalny montaż z kolei zwiększa niezawodność instalacji.