Montujemy efektywne systemy zgodnie z najwyższymi standardami. 

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia F-GAZY, dzięki czemu są w stanie podjąć się zlokalizowania i naprawy usterki zarówno w zamontowanych już urządzenia klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, jak i tych powierzonych nam przez Klienta.

Wentylacja

Nowoczesne systemy wentylacji są w pełni dostosowane do potrzeb ich użytkowników. W związku z czym koszty ich eksploatacji są naprawdę niskie a odczuwalny komfort cieplny domowników proporcjonalnie wysoki. 

Odpowiednio dobrana i zamontowana wentylacja pozwala bowiem uzyskać optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczenia, zachowują jednocześnie świetną jakość, a także dość dobra wilgotność powietrza.

Czy to rozwiązanie tylko dla wybranych? Nasza firma przygotowuje systemy wentylacyjne dopasowane także do potrzeb finansowych Klientów tak, aby wentylacja była dostępna dla każdego i na każdą kieszeń.

Czy każdy budynek potrzebuje wentylacji?

Jakość powietrza na zewnątrz pozostawia wiele do życzenia i w tej kwestii nie wiele możemy zrobić, jeśli pomimo naszych usilnych starań i tak do atmosfery emitowane są każdego dnia przeróżne zanieczyszczenia.

Możemy jednak mieć całkowity wpływ na jakość powietrza w swoim domu czy mieszkaniu, a także miejscu pracy.  Wystarczy zainwestować w nasze systemy wentylacji, żeby cieszyć się czystym oraz świeżym powietrzem pozbawionym szkodliwego dwutlenku węgla.

W takich warunkach lepiej się pracuje, odpoczywa czy regeneruje, a organizm staje się bardziej odporny na różnego rodzaju infekcje górnych dróg oddechowych. Co więcej, zostaje uregulowany także poziom wilgotności w pomieszczeniu – wilgoć przestaje gromadzić się w głębszych warstwach ścian, eliminując powstanie pleśni czy grzybów.

Niezawodność działania systemu wentylacji

Skuteczne rozwiązania takie jak odpowiednio wykonany projekt wentylacji oraz dobór adekwatnej do niego centrali, gwarantuje skuteczne działanie całego systemu. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego sprzęt, z którego korzystamy, pochodzi od sprawdzonych i uznanych producentów oraz spełnia wszelkie stawiane mu wymogi. 

Tylko taki system wentylacyjny jest w stanie podjąć sprawną i bezawaryjną pracę. Żeby jednak  posłużył nam równie dobrze przez długie lata, pamiętajmy o jego regularnym przeglądzie.

Energooszczędna wentylacja mechaniczna

Nasze systemy odprowadzania powietrza zapewniają redukcje strat ciepła wynosząca nawet ponad 50%! To rewelacyjny wynik, który pozwala sporo zaoszczędzić na kosztach związanych z ogrzewaniem, a jednocześnie zwiększyć komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

Zalety rekuperacji w praktyce

Choć niewątpliwe największą zaletą naszych systemów wentylacji mechanicznej jest możliwość faktycznego zaoszczędzenia pieniędzy na rachunkach za ogrzewanie czy energię, to mają one jeszcze inne korzyści takie jak np.:

Pakiet kompleksowych usług Artex

Oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą:
Dodatkowo oferujemy sprawdzenie wydajności systemów. Dokładnie planujemy każdy element instalacji. Wykorzystujemy nowoczesne, renomowane i sprawdzone urządzenia oraz podzespoły.

Profesjonalny montaż z kolei zwiększa niezawodność instalacji.