ARTEX-KLIMA-SERWIS

O firmie

Jesteśmy zdania, że komfortowe wnętrze to nie tylko odpowiednia aranżacja przestrzeni i modne dodatki, ale przede wszystkim zadbanie o odpowiednia jakość powietrza i jego sprawną cyrkulację. 

W takim pomieszczeniu aż chce się przebywać! I wcale nie trzeba wychodzić na zewnątrz, by móc odetchnąć pełną piersią.

Wentylacja, klimatyzacja, systemy chłodnicze, oddymianie i instalacje elektryczne

W powstanie naszej firmy włożyliśmy blisko 20 lat doświadczenia w branży HVAC. To nasze zobowiązanie a Twoja pewność, że wykonane systemy chłodnicze  oraz wentylacja będą charakteryzowały się wysoką jakością i podnosiły komfort osób przebywających w pomieszczeniach danego budynku. 

Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych specjalistów, którzy mają na swoim koncie liczne realizacje – od projektów dla osób indywidualnych po montaż klimatyzacji typu multi-slip.

Nowoczesne rozwiązania dla domów jednorodzinnych i budynków komercyjnych

Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu montujemy systemy wentylacji w dowolnych pomieszczeniach i budynkach zawsze terminowo i z największą starannością, pracując na najlepszej klasy, nowoczesnych sprzęcie (LG, DAIKIN, SAMSUNG, MDC i wiele innych).

Oprócz klimatyzacji, dbamy także o dobry klimat współpracy

Nasze rozwiązania są dopasowane do potrzeb Klientów zarówno prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Powierzając nam realizację danego zadania, nie musisz się o nic martwić. Działamy w oparciu o najnowsze rozwiązania, dzięki temu możemy zaoferować zaprojektowanie, instalację, a także naprawę bieżącego systemu chłodniczego.

Profesjonalny serwis i montaż

Montujemy efektywne systemy zgodnie z najwyższymi standardami. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia F-GAZY, dzięki czemu są w stanie podjąć się zlokalizowania i naprawy usterki zarówno w zamontowanych już urządzenia klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, jak i tych powierzonych nam przez Klienta.